Giresun, Turizm sektöründe göz kamaştırıyor..

Giresun, Turizm sektöründe göz kamaştırıyor..

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir–Turizm Fuar ve Kongresi kapılarını ziyaretçilere açtı.

Kültür ve Turizm Bakanlığının himayesi ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş. (İZFAŞ) iş birliğiyle 7-10 Aralık tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek fuarın açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Bakan Numan Kurtulmuş tarafından yapıldı.

11. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi kapsamında dört gün boyunca Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nce hazırlanan stantta, Giresun’un tarihi, doğası ve tüm güzellikleri ziyaretçilere tanıtılacak.

Ayrıca fuar süresince ilimizde faaliyet gösteren otel ve turizm şirketleri de stantta yer alarak, tesislerini tanıtıp fuara katılım sağlayan ulusal ve yerel kurumlarla görüşme imkânı bulacaklar.

Fuarın ilk gününde Giresun standının ziyaretçileri arasında Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, eski Giresun Valisi şu anda ise Denizli Valisi olarak görev yapan Hasan Karahan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’de yer aldı.

Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci konuya ilişkin yaptığı açıklamada;’’Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir–Turizm Fuar ve Kongresi kapsamında, ilimizin kültür ve turizm potansiyellerini ziyaretçilerimize tanıtmak adına Giresun standımızı açarak yerimizi aldık. A Salonu B-108 Nolu standımızda tüm misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.’’dedi.Etiketler : Giresun , Travel Turkey İzmir Turizm fuarında

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.