Sempozyumun en mutlu yorgunu Şükrü Genç oldu

Sempozyumun en mutlu yorgunu Şükrü Genç oldu
Sarıyer Belediyesi ev sahipliğinde, Yaşar Kemal Kültür merkezi konferans salonunda 2 gün boyunca yapılan kültürel ve bilimsel faaliyet ağırlıklı Şebinkarahisar Sempozyumunu 2 gün boyunca takip ederek örnek bir ev sahipliği yapan Başkan Şükrü Genç, sempozyumda dile getirilen konular ile Şebinkarahisar üzerine yapılan sunumlar ve tanıtımlardan çok memnun olduğunu ve Sempozyumun kente yakışan bir organizasyon olduğunu söyleyerek devamını yapmak üzere plan ve programlar yapılmasını istedi.
Samimi arkadaşı Galatasaray spor kulübü Başkanı Dursun Özbek’i Sempozyumda yönetici olarak önermesi ve Sayın Özbek’in de katılım sağlaması, Şebinkarahisar için takdire şayan bir tanıtım gösterisi oldu. Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, sempozyuma sanat eserleri ile katılan sanatçılara, akademisyenler, iş adamları ve katılımcılar ile yakından ilgilenen Başkan Şükrü Genç’in heyecanı ve memnuniyeti gözlerinden okunuyordu. 
Katılımcılar ile ikram malzemelerini tadan ve çay içerek sohbet eden Başkan Genç, ’Şebinkarahisar Kelkit Vadisinin Başkentidir’ ’dedi
Organizasyon komitesinde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Genç;’’ Sivil toplum kuruluşlarının desteği ve enerjisi de buraya çok olumlu bir etki yapıyor ve yaptı. Sempozyum amacına uygun yapıldı ve sonuçları hep birlikte değerlendireceğiz’ ’dedi.Tamzara dokuması hocası Nazire Ketenci, kendi ürettiği ''el emeği göz nuru'' dokumayı Başkan Genç'e hediye etti.
ULUSAL BASININ YOĞUN İLGİSİ


Etiketler : Sempozyumun en mutlu yorgunu Şükrü Genç oldu

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.