ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GENEL KURUL DAVETİ

ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GENEL KURUL DAVETİ

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği 18 ŞubatPazar günü Eyüp Sultan Belediyesi Kültür merkezinde yapılacak 50. olağan genel kurulunda Dernek Başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu tarafından rekor seviyede olan proje ve hizmet faaliyetleri anlatılarak STK gündemine damga vuracak

Giresun ve Şebinkarahisar adına İstanbul'da ilk kurulan sivil toplum kuruluşlarından biri olan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Toplum yararına yaptığı faaliyetler ile bölgenin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olarak adından söz ettirerek hemşerilerinin güvenini ve takdirini de topluyor.

Şebinkarahisar köy/mahalle Derneklerinin de gururu olan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Genel kurulu 18 ŞubatPazar günü saat 11.00 itibari Eyüp Sultan Belediyesi Kültür merkezin de yapılacaktır..

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, 60 yıllık sivil toplum kuruluşu olan Derneğin şanına yakışır bir şekilde birlik, beraberlik içinde olduklarını, Şebinkarahisar menfaatleri doğrultusunda önemli çalışmalar yapıldığını ‘’Şebinkarahisar sevdası hepimizindir’’, diyerek bütün hemşerilerine sevgi ve selamlarını göndererek Olağan genel kurula davet etti.

Hayırlı olsun başarılar diliyoruzEtiketler : ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GENEL KURUL DAVETİ

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.