Giresun Dernekler Birliği Küllerinden Doğacak

Giresun Dernekler Birliği Küllerinden Doğacak

Giresun sivil toplum kuruluşları arasında efsane dernek olarak anılan Giresun Dernekler Birliği yaptığı genel kurulla yeni bir dönemi başlattı.

 Giresun’un her rengine her meşrebine açık olarak bünyesinde sahilden ve dahilden her ilçeden dengeli bir yapı ile federasyon hüviyetinde efsane hizmetler üreten Giresun Dernekler Birliği, Giresunlu hemşerimiz Necati Bay tarafından kurulan Azaklıoğlu Vakfı merkezinde yapılan genel kurul ile yeni bir döneme merhaba dedi.

Geçen dönem yapılan genel kurul sonucunda başkanlığa seçilen Ali Alim’in açış konuşması ile başlayan genel kurul sakin bir ortamda yapılarak yeni dönem derneği yönetecek bir kadro seçildi. Ali Alim, hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasında “Şanssız bir dönemde dernek yönetimini teslim aldık. Pandemi dönemine denk geldiği için istediğimiz ölçüde bir çalışma yapamadık. İnşallah bu dönem seçilecek arkadaşlarımız geçmiş tarihine örnek olacak çalışmalar içinde olacaklardır. Bizler de destek olacağız” dedi.

Divan heyetine önerilen İbrahim Balcıoğlu, Arif Dede ve Mustafa Harmanşa oy birliği ile seçilerek genel kurulu başarıyla idare ettiler. Yapılan konuşmalar ve yönetim ve denetim kurulunun ibrasından sonra yeni dönem yöneticileri oy birliği ile seçildiler.

Yapılan seçimler sonucunda Hüseyin Kurucu, Halil Kütük, İhsan Yüksel, Ali Alim, Mustafa Coşkun, Suna Özbayram, Eyüp Combaş, Ali Bilir, Ersel Kahyaoğlu, Mustafa Taşbaşı ve Hakan Arif Ayık yönetim kuruluna, İbrahim Balcıoğlu, Birol Kardaş ve Arif Dede denetleme kuruluna seçildiler.

Yeni dönem başkan olarak seçilen Hüseyin Kurucu üyelere ve derneği bugüne getirenlere teşekkür ederek yeni dönem için önemli faaliyetler planladıklarını ve bunları bir takvim içinde uygulayacaklarını açıkladı.Etiketler : Giresun Dernekler Birliği Küllerinden Doğacak

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.