HAKAN GÜRSOY, ŞEBİNKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

HAKAN GÜRSOY, ŞEBİNKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Şebinkarahisar Avutmuş mahallesinin muhtarı Hakan Gürsoy, MHP'den Şebinkarahisar Belediye Başkan aday adaylığını açıklayarak , memleket için "gelenekten geleceğe yönelik tarihsel bakış açısı" ile hizmet heyecanını ifade etti..

Hakan Gürsoy açıklamasında;

ÇAĞDAŞ UYGAR BİR ŞEBİNKARAHİSAR SEFERBERLİĞİ İÇİN!

      21.yy'da,  bilgi çağında; ilçemizin mevcut durumu, sakinleri olan bizleri derinden yaralamakta ve üzmektedir. Son yıllardaki gelişmişlik ve iktisadi açıdan geri kalışımızın,  ilgililerin gerçekleştiremedikleri atılımların altı çizilmelidir!

    Geçmişte ; tarihi, kültürel ve ekonomik açıdan bölgesinde gıpta ile bakılan Şehrimiz, mevcut durumunu hak etmemektedir!

   Yeni çığırlar açabilmek için; mensubu bulunduğu, oluşumun rozetini çıkarıp,  eşitlik ilkesi çerçevesinde, ilçemize hizmet edecek idarecileri bu kadir kıymet bilir halk özlemle bekliyor!

     Türk milliyetçileri olarak aziz Milletimize hizmeti şiar edinmiş bizler ; 31- 03 -2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde halkımızın teveccühü ile göreve talibiz!

   Çilekeş Şebinkarahisarlıların iktisadi, sosyal,  içtimai hayatlarında atılımlar yapılması ;  huzur,  mutluluk,  eğitim ve sağlık başta olmak üzere ihtiyaçlarına en üst seviyede kavuşmalarını sağlamak için; Tarafımın heyecanına ve samimiyetine halkımızın irade göstereceğine inancım tamdır!

     Bu saikler ve vesilelerle önümüzdeki yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Şebinkarahisar Belediye Başkanlığına aday adaylığımı kamuoyuna deklare eder ; şahsıma ve Kadim Şehrimize hayırlı olmasını dilerim'dediEtiketler : HAKAN GÜRSOY , ŞEBİNKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.