İstanbul Şebinkarahisar Vakfında Başkan Avni İşçan güven tazeledi

İstanbul Şebinkarahisar Vakfında Başkan Avni İşçan güven tazeledi

Şebinkarahisar Vakfı Olağan Genel Kurulu yapıldı

İstanbul Şebinkarahisar Vakfı Olağan Genel Kurulu Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezinde yapıldı.

İstanbul Şebinkarahisar Vakfı Olağan Genel Kurulu, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi konferans salonunda yapıldı. Vakıf Başkanı H. Avni İşcan'ın açılış konuşmasından sonra, mütevelli heyetinin önerisi ile divan kurulu başkalığına Av. Hakan Özbay, divan üyeliklerine, Bora Kılıç ve Mustafa Sütçü oybirliği ile seçildi.

Divan Başkanı Hakan Özbay Şebinkarahisar Vakfı Olağan Genel Kurul gündemini okuduktan sonra, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Vakıf Başkanı H.Avni İşcan Şebinkarahisar Vakfının bir yıl içerisinde yaptığı faaliyetlerini anlattığı konuşmasından sonra, tahmini bütçe ve denetim kurulu raporları okunarak ayrı ayrı ibra edildi. Gündem hakkında söz alarak yapılan konuşmalar ve protokol konuşmalarından sonra yeni yönetim ve debetim kurulunun belirlenmesi için aday olacakların divan başkanlığına liste verilmesi istendi. Tek liste halinde yapılan seçimde, Vakıf Başkanı H. Avni İşcan'ın listesi oy çokluğu ile  İstanbul Şebinkarahisar Vakfı yönetim kuruluna seçilerek güven tazeledi.

İstanbul Şebinkarahisar Vakfı Olağan Genel Kuruluna Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Giresun Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet şimşek, Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı Altan Güneş, Giresun Vakfı Mütevelli üyesi Av. Hakan Arif Ayık, Mehmet Karamustafaoğlu, Giresun Federasyonu Başkan vekili Ali Alim, Çamoluk Derneği Başkan Yardımcısı Fikret Kuzkaya, Sarıyer  Belediyesi Meclis Üyesi Veysel Yeşil, TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Uğur İnan, işadamları, Akademisyenler, Vakıf Mütevelli heyeti ve basın mensupları katıldı.

İstanbul Şebinkarahisar Vakfı Yeni Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Asil: H.Avni İşcan, Nurettin Ocak, Şener Güneş, Mustafa Koca, Ahmet Karaaslan, Selim Gümüş, Osman İşler, Hakan Özbay, Bora Kılıç.

Yönetim Kurulu Yedek: Necati Satıcı, Ahmet Sır, Nilgün Yücel, Hüma Bayoğlu, Mehmet Şimşek, Ergin Aras, İrfan Üstündağ, Mustafa Sütçü, Özkan Kuzu.

Denetleme Kurulu Asil ve Yedek : Celal Sayılgan, Ethem Şenol, Mehmet Çelikkol, Faik Yılmaz, Hüsamettin Demir, Temel Yılmaz.

Hüseyin Şenel OdacıEtiketler : İstanbul Şebinkarahisar Vakfında Başkan Avni İşçan güven tazeledi

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.