Güleryüz Cobra, Halk otobüs camiasına 50. Plaketi sundu

Güleryüz Cobra, Halk otobüs camiasına 50. Plaketi sundu

50. yılını kutlayan, yarım asırlık tecrübeyle yoluna devam eden Güleryüz Otobüs Fabrikası, yenilikleriyle sektöründe lider kuruluşlar arasında olmaya devam ediyor. 2018’e iddialı bir giriş yapmayı planlayan firma bu uğurda tüm çalışanları ile tempolu bir süreçte ilerliyor.

Dünya çapında tanınırlığını artırmayı hedefleyen Güleryüz A.Ş. müşteri ağına katılan yeni şehirler ve bölgelerle hedeflerini destekleyen adımlar atmaya devam ediyor.

Güleryüz İstanbul Kongre ve fuar merkezinde çift katlı otobüs ve yeni 12 metre alçak taban otobüs modellerini müşterilerinin ve ziyaretçilerin beğenisine sundu

Güleryüz Cobra yönetim kurulu Başkanı Savaş Keskin, Güleryüz otobüs standını ziyaret eden Özel Halk otobüsleri şirket yöneticileri ile esnafları ile yakından ilgilenerek yeni model otobüs hakkında bilgiler verdi. Savaş Keskin, Güleryüz Cobra 50. Yıl anısına verdiği Güleryüz Cobra otobüs sembolünü Özel Halk otobüsü şirketlerinin Başkanlarına verdi.50.yıl Güleryüz Cobra plaketini alan Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, Yeni İstanbul halk otobüsleri A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir, Mavi Marmara A.Ş. Başkanı Ramazan Gürler,Öztaş A.Ş. Başkanı Mehmet Tekin ile Halk ulaşım Başkanı Naci Yağız teşekkür ederek daha uzun yıllar sektöre hizmet etmelerini temenni ettiler.

‘’Güleryüz’lü hizmet Güleryüz’lü müşteri’’

Keskin yaptığı açıklamada;’’ Fuarlar, yerli ve milli üretimin geldiği noktayla gururlandıran, bizleri yeni gelişmelere hazırlayan ortamlar sunuyor. Sürprizlerini alana gelenlerle paylaşacak olan Güleryüz Otobüs Fabrikası modellerini sunmaktan, bu atmosferde siz değerli müşterilerini ve misafirlerini ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

‘’Güleryüz’lü hizmet Güleryüz’lü müşteri’’ sloganı ile 50.Yılda da Özel Halk otobüsü esnafları adına şirket Başkanlarına 50.yıl Güleryüz plaketini esnafın bize duyduğu güvenden dolayı veriyoruz ve teşekkür ediyoruz, ’dedi.Etiketler : Güleryüz Cobra , Transist fuarında Halk otobüs camiasına 50. Plaketi sundu

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.