BAŞKAN ŞENLİKOĞLU,HER ZAMAN GİRESUNSPORUMUZU DESTEKLEYECEĞİZ

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU,HER ZAMAN GİRESUNSPORUMUZU DESTEKLEYECEĞİZ

 

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU, GİRESUNSPOR’UN ‘YÜREĞİNİ KOY’ KAMPANYASINA ÖNCÜLÜK ETTİ

Giresunspor’a her fırsatta maddi ve manevi destek olan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Trendyol 1. Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un düzenlediği ‘Yüreğini Koy’ isimli Bağış Kampanyası’na katıldı.

Yeşil Beyazlı Kulübe destek sağlamak amacıyla ‘Giresunspor YouTube’ kanalı üzerinden gerçekleştirilen kampanyaya ilgi yoğun oldu.

Giresunspor Kulüp Başkanı Nahid R. Yamak’ın davetiyle İstanbul’a giden ve bağışçıların telefonlarına çıkan Başkan Şenlikoğlu gece boyunca kulübe destek olanların isimlerini kamuoyuyla paylaşarak, teşekkür etti.

Gece sonunda desteklerinden dolayı teşekkür plaketi de alan Başkan Şenlikoğlu, Giresunspor’un dün olduğu gibi bugün de yanında olduklarını belirterek, “Her zaman olduğu gibi bu gece de gönülden Giresunspor'umuzun destekçisiyiz. Gece boyunca hemşehrimizin verdikleri desteklerle inşallah, kulübümüze önemli kaynak sağlanmış olacak. Giresunspor'umuz her zaman gönlümüzde. Büyük Giresunspor Taraftarına destekleri için teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerimizi Yeşil Beyazlı takımımıza destek olmaya devam ediyorum.” dedi.

YAMAK’TAN ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Başkan Yamak ise yaptığı açıklamada, “Başkanım emeklerin için teşekkürler. Allah razı olsun. Sizlerin yaptıklarını bu memleket unutmayacak.” İfadelerini kullandı.

Gece sonunda ise Başkan Yamak, Şenlikoğlu’na teşekkür plaketi verdi ve gece çektirilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Öte yandan Giresunspor Kulübü tarafından da gecede taahhüt edilen rakamın 18 Milyon 611 bin TL olduğu açıklandı.Etiketler : HER ZAMAN GİRESUNSPORUMUZU DESTEKLEYECEĞİZ

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.