Kültür Yolculuğu GİHSAD İle Huzurlarınızdaydı

Kültür Yolculuğu GİHSAD İle Huzurlarınızdaydı

Anadolu Dernek TV ekranlarında Kültür Yolculuğu programında sunucular Gülsen Akyol Mutlu ve Sadi Toygar’a bu hafta Giresunlu Hekimler ve Sağlık Çalışanları Derneği (GİHSAD) konuk oldu.

Dernek Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Sabahattin Destek, Başkan Yardımcısı Diş Hekimi Oya Eren, Operatör Dr. Meral Ustaoğlu,  Genel Sayman Uzman Psikolog Büşra Çetükkaya, Genel Sekreter Ahmet Gedik ve yönetim kurulu üyesi Haydar Öncü konuk oldular.

Müzik alanında ise her türlü enstrüman çalabilen söz yazarı Gürsel Ekinci ve ona eşlik eden Gülsen Akyol Mutlu birbirinden güzel türküler seslendirdiler. Yöresel müzik ile Kültür Yolculuğu renklendi. Doç. Dr. Sabahattin Destek Hocanın doğum günü olması nedeniyle güne özel pasta kesildi.

Programda 1 yıl önce kurulan Giresunlu Hekimler (GİHSAD) Derneği çalışmalarından bahsedildi. Derneğe ne kısa sürede 450 Giresunlu hekim ve sağlık çalışanının üye olduğu açıklandı. Dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi. Birlik ve beraberliğin önemi vurgulanırken halk sağlığının önemi masaya yatırıldı. Sağlık çalışanlarının güvenliği için beyaz kodun öneminden söz edildi.

Başkan Destek “Bizlere ulaşan herkese yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Kapımız, herkese sonsuza kadar açıktır. Arkadaşlarımız da özveri ile İstanbul içi ve dışı arkadaşlarımızı tespit ederek onları üye yapma gayreti içindeler. Ben hepsine aracılığız ile teşekkür ediyorum” dedi.Etiketler : Kültür Yolculuğu GİHSAD İle Huzurlarınızdaydı

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.