GİRESUN MEDYA PLATFORMU CAMİANIN SESİ OLUYOR

GİRESUN MEDYA PLATFORMU CAMİANIN SESİ OLUYOR

Giresun Medya platformu olarak STK'LAR ve Hemşerilerimizin olduğu her yerde görevdeyiz.

 

Giresun ve ilçelerinin Kent kültürünün ve kimliğinin canlandırılmasında ,tanıtılmasında ve korunmasında yerel basın mensuplarının etkisi büyüktür.

7-10 Aralık tarihlerinde Yeşilköy Atatürk havalimanı etkinlik alanında başlayacak olan 16. Giresun Günleri öncesinde Giresun Federasyonu tarafından düzenlenen basın bilgilendirme toplantısı ve Üsküdar meydanında düzenlenen etkinliğe ekip olarak katılarak görevimizi yaptık

Giresun Medya Platformu kuruluş tarihi itibari 16 yıldır gönüllü olarak Giresunlulara hizmet ederek Gurbette onların gözü kulağı ve sesi oluyor.

Basın toplantısına Platform üyeleri ile katılarak bilgi veren Giresun Medya Platformu Başkan vekili Sadi Toygar: “Basın mensupları olarak bir vizyon ve misyonumuz var. Platform yönetim kurulu ve üyeleri olarak maddi menfaat gözetmeden, sadece gönüllü olarak yaptığımız habercilik işinde hemşerilerimizin daha iyi haberdar olabilmesi ve daha etkileyici haberlerin, konuların gündeme getirilmesi için birlikte hareket ederek gündemde öne çıkan konuları kamuoyuna yansıtıyoruz.

Giresun Medya Platformu olarak yöremizin kültürel ve tarihsel kimliğini korumak, haklarına sahip çıkmak, yöreye saygın bir konum kazandırmak görev ve sorumluluğu içinde ele aldığımız konuları, yayımladığımız haberler ve fotoğraflarla, yöremizin kültürel ve sosyal etkinliklerine ilişkin bilgileri, doğru bir şekilde kamuoyuna aktarmaktayız.

7-10 Aralık tarihlerinde ilk defa Yeşilköy Atatürk havalimanı etkinlik alanında yapılacak 16. Giresun Günleri tanıtım etkinliğine 16 yıldır gönüllü olarak katılan Giresun Medya Platformunun değerli basın mensupları Giresun ilçelerini temsilen katılarak etkinliğin coşkulu geçmesinde büyük pay sahibi olacaktır

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş ve organizasyonu düzenleyen Başkan yardımcısı Zafer Tahmaz'ın düzenlediği Basın bilgilendirme toplantısına katılarak 7 Aralık Perşembe günü başlayacak 16.Giresun günleri ile ilgili yapılan bilgilendirmeleri dinleyerek, karşılıklı olarak fikirleri ve düşüncelerimizi aktardık.

Yapılan bu etkinlikler Giresun federasyonu olarak kurumsal yapısı itibari ile hem Federasyona hemde bizlere güç kazandırmakta olup Giresun camiasına ve kamuoyunda da basın yolu bizler aktararak görevimizi her zaman olduğu gibi yine yerine getirmeye çalışmaktayız .

Tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum

SOSYAL MEDYA EKİBİ DE GİRESUN GÜNLERİNE HAZIR

Giresun medya platformu ile birlikte Giresun Federasyonunun düzenlemiş olduğu kahvaltılı bilgilendirme toplantısında katılan Giresun Sosyal medya ekibi Birsen Eser, Yılmaz Kara, Mevlüt Esgun ve Ali Koyuncu Üsküdar meydanında yapılan işaret fişeği etkinliğine de katılarak takipçilerini bilgilendirdiler

Sosyal medya ekibi, Giresun Medya Platformu ile birlikte 16. Giresun Günleri tanıtım etkinliğini de takip ederek video ve fotoğrafları takipçilerine ulaştırarak standlarda da ziyaretçiler ile çekimler yapacaktırEtiketler : GİRESUN MEDYA PLATFORMU CAMİANIN SESİ OLUYOR

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.