ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK DESTEK

ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK DESTEK

'Geçmişten geleceğe’’ Köprü vazifesi gören Dernek, sosyal ve kültürel projeleriyle takdir topluyor

60 yıllık köklü tarihinde sosyal ve toplumsal çalışmaları ile birçok başarıya imza atan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, uzun yıllardır verdiği öğrenci burslarına bu yıl daha da artış yaparak , diğer sosyal ve kültürel projelerde olduğu gibi bu alanda da başarısını sürdürdü

Dernek amacı doğrultusunda hemşerilerimiz arasında sağlamış olduğu dayanışma, birlik ve beraberlik ortamını geliştirerek sürdürmek içinde faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

BURS DESTEĞİ İÇİN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR

 Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, burs komisyonun çalışmaları hakkında açıklama yaparak, verilen burs desteğinden dolayı hayırseverlere teşekkür etti

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği olarak tüzüğümüz gereği üniversite öğrencisi olan Şebinkarahisarlı ihtiyaç sahibi öğrencilere yıllardır burs vermekteyiz.

Üniversiteyi kazanmak kadar okumanın da zor olduğu bilinciyle eldeki imkanlar doğrultusunda derneğimize burs müracaatında bulunan öğrencilerimize burs verilmektedir. Dernek olarak en büyük amacımız Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde okuyan ve derneğimizden burs alan ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin başarılı olmalarını sağlamak, onları Şebinkarahisarlı bireyler olarak; devletimize, milletimize ve memleketimize kazandırmaktır. 

İlçemiz nüfusuna kayıtlı üniversite okumakta olan öğrencilerin sayılarının her yıl artmasının yanı sıra, bu öğrencilerimiz için oluşturduğumuz burs havuzuna destek veren duyarlı hayırsever iş insanlarımız, hemşerilerimizin sayısı da oldukça fazladır. Desteklerini esirgemeyen hayırsever İş İnsanlarımızın, hemşerilerimizin hepsinden Allah razı olsun. Öğrencilerimizden desteklerini esirgemeyen ve burs veren çok değerli hayırsever hemşerilerimizin vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkürü bir borç biliriz. 

Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.  

Başvuru sonuçlarını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. 

http://www.sebinkarahisarlilardernegi.org.tr/burs.html

 

 Etiketler : ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK DESTEK

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.