Şebinkarahisar AK Parti ilçe teşkilatı köy köy dolaşıp halkı dinliyor

Şebinkarahisar AK Parti ilçe teşkilatı köy köy dolaşıp halkı dinliyor

Ak Parti Şebinkarahisar ilçe Teşkilatı Başkan ve üyeleri, ziyaret ettikleri köylerin halkı ile sohbet ederek dertlerini sıkıntılarını dinledi.

Geçtiğimiz günlerde ilçe kongresini yapan Şebinkarahisar Ak Parti Teşkilatı yeni dönem çalışma programı çerçevesinde  İlçe Başkanı Nejat OKUYAR başkanlığında köyleri ziyaret ediyor. Köy ziyaretlerine Kılıçkaya Barajının karşısında kalan ilçenin en uzak köyleri olan Yumurcaktaş, Güvercinlik, Akviran köylerinden başlandı. Ziyaretlerde köy muhtarları, köy halkının talep ve sorunları dinlenip sohbet edildi.

Ziyaretlere İl Genel Meclis Üyesi Elaaddin Önal, Teşkilat mensupları katıldı. Teşkilatın önümüzde ki süreçte ilçedeki bütün köyleri ziyaret ederek muhtarlar ve köy halkıyla bir araya geleceği ifade edildi.

İlçe Başkanı Nejat Okuyar, ziyaretleri sebebi ile yakın ilgi gösteren muhtar ve köylerin halkına teşekkürlerini ileterek, köylerdeki sorunları yerinde görmek, köy halkının istek ve taleplerini dinlemek, bu yönde yapılması gereken ve çözüm bekleyen sorunların giderilmesinde, öncelik sırasına göre çözüm üretmek amacıyla bu ziyaretler yapılıyor. Bundan sonraki günlerde de köy ziyaretlerimiz devam edecek olup, şimdiye kadar olduğu gibi yine hemşerilerimizin yanındayız” dedi.

 

 

 Etiketler : Şebinkarahisar AK Parti ilçe teşkilatı köy köy dolaşıp halkı dinliyor

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.