Şebinkarahisar Devlet hastanesi kış dönemine hazırlıklı giriyor

Şebinkarahisar Devlet hastanesi kış dönemine hazırlıklı giriyor

Eksik branşlarda doktor atamaları yapıldı

Şebinkarahisar Devlet hastanesinin eksik ve ihtiyaç olan uzman doktor kadrosu için talepleri ileten hastane yönetiminin taleplerini karşıladıklarını belirten AK Parti ilçe Başkanı Nejat Okuyar verdiği bilgide’’ilçemiz Devlet hastanesinde 8 branşta, 10 uzman hekimle sağlık hizmetleri devam ediyor. Son yapılan atamalarla 2 uzman doktorumuz daha ilçemize atandı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 95.dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü atamalarında, İlçemiz Devlet Hastanesine Anestezi ve Çocuk Sağlığı branşlarında iki uzman hekim kadrosu açılmıştır.

Yine geçtiğimiz günlerde ataması yapılan Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımız da, ocak ayı itibariyle poliklinik hizmeti vermeye başlayacaktır.

Şuan 8 farklı branşta 10 Uzman Hekimle, ilçe ve bölge halkına hizmet veren hastanemiz  yeni gelecek doktorlarımızla, bu branşlarda kesintisiz hizmet vermeye devam edecektir.

Kış aylarının yaklaştığı bu dönemde iki önemli branş için yapılan atamalarda, emeği geçen, Hastane Yönetimine,  İl Sağlık Müdürlüğümüze ve Milletvekillerimize  teşekkür ediyorum.İlçemize hayırlı olsun’’,dediEtiketler : Şebinkarahisar Devlet hastanesi kış dönemine hazırlıklı giriyor

Kmk Bilişim
©2017 Sadi Toygar/Haber merkezi Tüm Hakları Saklıdır.
KMK Altyapısıyla oluşturulmuştur.